nowytoner.pl tonery i drukowanie

HP P1102

Drukarka laserowa HP P1102 od długiego czasu cieszy się niesłabnącym uznaniem wśród użytkowników i tytułowana jest godnym następcą HP 1010, jednej z najlepszych drukarek laserowych.

C:\fakepath\HP P1102 toner zamiennik.jpgDo głównych atutów HP P1102 klienci kwalifikują: niewielkie wymiary, bezawaryjną pracę na co bezsprzecznie wpływ ma brak uzupełniających funkcji jak: NFC, WiFi, duplex itp.Z parametrów czysto technicznych drukarka wyróżnia się także szybką pracą - do 18 str/min i szybkością wydruku pierwszej strony ze stanu uśpienia - ok. 8,5 sekundy. Urządzenie cieszy się więc dużą popularnością pośród niezbyt wybrednych nabywców. Spośród minusów wymienianych przez użytkowników na pierwsze miejsce wysuwa się poziom hałasu pracy drukarki - ok. 51dB, co jednakże jest poziomem przeciętnym, niezbyt odbiegającym od wyrobów konkurencji, a zatem to raczej dosyć subiektywne wrażenie.

Wysoka sprzedaż drukarek HP P1102 przekłada się bezpośrednio na potężną sprzedaż materiałów eksploatacyjnych - tonerów zasilających drukarkę. A to w następnej kolejności, z pewnością, przyczyniło się do spadku cen tonerów, zwłaszcza zamiennych. Toner HP P1102 zamiennik to wydatek niespełna 50 zł. Nie bez przyczyny urządzenie HP P1102 doczekała się miana niedrogiej w zakupie i eksploatacji.